У МОНАСТИРИСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ

На стадіоні міста Монастириська наприкінці минулого тижня відбулися «Відкриті уроки футболу». Цей соціальний проєкт реалізований завдяки Українській асоціації футболу (президент Андрій Павелко) та голові Асоціації футболу Тернопільщини Тарасу Юрику.

На урочистому відкритті заходу були присутні перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський, голова комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Ясюченя, міський голова Монастириська Андрій Старух, депутат міської ради Володимир Геда, начальник відділу освіти міської ради Володимир Сапа, легендарна місцева футболістка Ірина Ванат.

Відкриття спортивного свята розпочали традиційно під гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся міський голова Андрій Старух. Він побажав усім позитивних емоцій та мирного неба.

Василь Заторський привітав усіх присутніх від імені голови Асоціації Тараса Юрика, котрий нині захищає Україну у лавах Збройних силах України. Василь Миколайович наголосив, що у свій час Монастирищина дала багато видатних постатей українському та обласному футболу і ті, колишні традиції, мали б продовжитися сьогоднішнім поколінням, в тому числі учасниками відкритих уроків футболу.