Турнір пам‘яті Героїв Небесної Сотні серед дівчат

19 лютого 2022 року в місті Монастириська пройшов вже традиційний ||| турнір пам‘яті Героїв Небесної Сотні серед дівчат 2006 років народження та мол. У змаганнях взяло участь 4 команди:Монастириська ДЮСШ, Івано-Франківська ДЮСШ №2, ЦРСФВ Теребовлянської міської ради та Хоростківська ДЮСШ.Борячись за першість у цих змаганнях, команди показали високий рівень гри та неймовірну тягу до перемоги.Кожна з ігор була напруженою та цікавою. Переможне перше місце посіла команда з міста Івано-Франківськ,срібло взяла команда Монастириської ДЮСШ,останнє призове місце посіла Хоростківська ДЮСШ та четверте місце посіла команда з міста Теребовля.Суддівською колегією було визначено кращих гравців з усіх команд:• кращою пасуючою було визнано Ямну Юлію(Хоростків)• кращим захисником(ліберо) визначили Ліщак Жанну(Теребовля)• кращою нападницею турніру стала наш капітан- Кавулич Валерія• звання кращого гравця (MVP)отримала Куцик Тетяна(Івано-Франківськ) Команди були нагороджені грамотами,кубками та медалями ,а кращі гравці пам‘ятними сувенірами.Хочемо подякувати Івано-Франківській ДЮСШ №2 ,які відгукнулись на наше запрошення взяти участь у змаганнях.Вони були достойним та хорошим суперником для всіх,оскільки ця команда щорічно бере участь у Чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга». Дякуюємо управлінню освіти культури молоді та спорту Монастириської міської ради ,Монастириській ДЮСШ та громадській організації «Спортивна Монастирищина» Кохану Андрію за надані спортивні нагороди,а також щиро дякуємо Володимиру Михайловичу Геді за щире співпереживання за нашу команду та його спонсорську допомогу у вигляді солодких подарунків.