Будемо раді вашому приходові

На сайті Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради – чергова порція наших матеріалів щодо впровадження Дитячого Сокільства у Монастириській громаді, включаючи Угоду сторін на таке впровадження, що підписана завідувачем відділом молодіжної політики ДУ “Державний Інститут сімейної та молодіжної політики Мінмолодьспорту України” Сергієм Івановичем Болтівцем, начальником Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради Володимиром Миколайовичем Сапою та автором цих рядків, засновником Дитячого Сокільства в Україні – Расевичем Романом Петровичем. Читайте наші матеріали, використовуйте у роботі, прилучайтесь до діяльності Дитячого Сокільства у своїх громадах. Будемо раді Вашому приходові до Дитячого Сокільства. Ставаймо творцями сокільської системи виховання нашої молоді у кожному населеному пункті  України. Апробована і перевірена, вона тепер знову постала у краї, де народилась. Наша праця – для вас, дорогі друзі, дорога Україно! Шкільна молодь нам за це лише подякує. Допоможемо вам, підтримаємо й підемо разом сокольською дорогою. Надішлемо й Сокільське своє П”ятикнижжя, котре до деталей розповідає як творити Дитяче Сокільство сьогодні. Наш досвід готовий до вжитку по всій Україні. Тут мало політики – лише педагогіка, котрої чекають діти.

З ПОВАГОЮ, РОМАН РАСЕВИЧ, ДІЙСНИЙ ЧЛЕН (АКАДЕМІК) УКРАЇНСЬКОЇ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЇ ОРИГІНАЛЬНИХ ІДЕЙ (УМАОІ), НАУКОВИЙ КОРЕСПОНДЕНТ ІНСТИТУТУ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ, НАУКОВИЙ КОРЕСПОНДЕНТ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ НАПН УКРАЇНИ, ЧЛЕН НСЖУ ТА УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПИСЬМЕННИКІВ, ЗАСНОВНИК УКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО  СОКІЛЬСТВА В УКРАЇНІ.