Графік проведення засідань атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської  міської ради в 2023/2024 навчальному році

Г Р А Ф І К

№ з/пПорядок денний засідання атестаційної комісіїДата засідання
І.1.Про затвердження списків педагогічних працівників, керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської  міської територіальної громади, які підлягають черговій атестації у 2024 році, атестаційною комісією в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради. 2. Про затвердження списків керівників закладів загальної середньої освіти Монастириської міської територіальної громади, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) та підлягають черговій атестації у 2024 році. 3.Про затвердження плану роботи атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради з проведення атестації педагогічних працівників, керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської  міської територіальної громади, які атестуються у 2024 році. 4.Про розподіл обов’язків між членами атестаційної комісії ІІ рівня, які вивчатимуть практичний досвід роботи педагогічних працівників, що атестуються, затвердження графіка його проведення. 5.Про затвердження графіка проведення засідань атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської  міської ради у 2023/2024 навчальному році.  6.Про внесення змін до перспективного плану атестації керівників установ та закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.09.10.2023р.
ІІ.1.Про розгляд заяв педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації, затвердження списку педагогічних працівників, визначення строків проведення їх атестації. 2.Внесення змін  до графіка проведення засідань атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської  міської ради у 2023/2024 навчальному році (за потреби).19.12.2023р.
ІІІ.Аналіз вивчення практичного досвіду роботи педагогічних працівників, керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти членами атестаційної комісії  ІІ рівня.12.03.2024р.
ІV.1.Про атестацію педагогічних працівників Григорівської початкової школи, Велеснівської гімназії з початковою щколою імені В.М.Гнатюка, Завадівської гімназії з початковою школою, Яргорівської гімназії з початковою школою, Устя-Зеленської гімназії з початковою школою, Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Монастириської міської ради, комунальної установи Монастириської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». 2.Про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань або про відмову в такому присвоєнні (підтвердженні) керівникам закладів загальної середньої освіти Монастириської міської територіальної громади, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси).16.04.2024р.
V.Про атестацію керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської міської територіальної громади.17.04.2024р.