16.12.2021 в місті Заліщики відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат присвячений пам‘яті Небесної Сотні та загиблих заліщан в зоні АТО. У турнірі взяло участь 4 команди: Заліщики ФК ім.Хрипливого НУБІП України,Хоростківська ДЮСШ, Чернівці ПТУ №8 і Монастириська ДЮСШ. У підсумку , команда монастирищанок посіла почесне перше місце. Змагання були проведені на високому рівні з чудовою організацією.Організатори змагань даного турніру визначили найкращих гравців . Із нашої команди цю нагороду отримала Прокіпчук Ганна,тож вітаємо її з цим здобутком!Команди-переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами.Склад нашої команди : Ірина Парацій(капітан),Вандзяк Юлія,Вандзяк Анастасія,Гриняк Софія,Лазебнік Юлія, Прокіпчук Ганна, Батіг Марта,Добринська Вікторія.