Нарада щодо перспектив розвитку футболу Монастириської громади

7 квітня 2021 року з ініціативи сектору молоді та спорту (завідувач – Ірина Туранська, провідний спеціаліст – Юлія Гудзовська) управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради відбулася нарада щодо перспектив розвитку футболу на території громади. У нараді взяли участь ветеран футболу, голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Володимир Геди, голова місцевої федерації футболу Михайло Трач, голова комітету футбольних арбітрів Василь Тиліщак, директор Монастириської ДЮСШ Марко Паньків, тренер-викладач з футболу Володимир Дзікович та голова ГО “Спортивна Монастирищина” Андрій Кохан.

За підсумками наради буде розроблена програма розвитку футболу в Монастириській МТГ на наступні роки.