Засідання атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської  міської ради 

09 жовтня 2023 року, відповідно до наказу управління від 18.09.2023 року № 88-од «Про атестаційну комісію в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради» проведено І засідання атестаційної  комісії ІІ рівня, під час якого розглядалися питання:

1. Про затвердження списків педагогічних працівників, керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської міської територіальної громади, які підлягають черговій атестації в 2024 році.

2. Про затвердження списків керівників закладів загальної середньої освіти Монастириської міської територіальної громади, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) та підлягають черговій атестації в 2024 році.

3. Про затвердження плану роботи атестаційної комісії в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради з проведення атестації педагогічних працівників, керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської  міської територіальної громади, які атестуються в 2024 році.

4. Про розподіл обов’язків між членами атестаційної комісії ІІ рівня.

5. Про затвердження графіка роботи атестаційної комісії.

6. Про внесення змін до перспективного плану атестації керівників установ та закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Монастириської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.