День цивільного захисту у Яргорівській гімназії з початковою школою

28 квітня 2023 року у Яргорівській гімназії з початковою школою Монастириської МТГ відбувся показовий День цивільного захисту, в якому взяли участь представники Монастириського територіального центру комплектування та соціальної підтримки; районного управління ГУ ДСНС у Тернопільській області;  Монастириської міської ради; управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради та всі учасники освітнього процесу закладу. 

       Основними завданнями проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. 

            Розпочато проведення Дня ЦЗ із практично-тренувального заняття з евакуації учнів та працівників школи після оповіщення трьома переривчастими дзвінками. Вчителі, які проводили уроки, негайно вивели дітей із будівлі школи в безпечне місце згідно зі схемами евакуації. Опісля представники Монастириського територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели для учнів та педагогічних працівників майстер –клас із розбирання та складання різних видів зброї, продемонстрували як правильно одягати військове спорядження (шолом, бронежилет). 

          Наступною була локація біля пожежного автомобіля, де працівники пожежної служби продемонстрували присутнім спецодяг  та комплектування пожежної спецтехніки. Також було проведено майстер клас по використанню вогнегасників та рятувального спорядження.

           Захід продовжено виступом учнів молодших класів Яргорівської гімназії з початковою школою: розіграно театральну сценку на тему : «Вогонь друг чи ворог» та «Поведінка дітей у разі виникнення пожежі». У старших класах відбувся відкритий урок на тему : «Надзвичайні ситуації та їх види». Учні активно взяли участь в уроці , підготувавши актуальні на даний час призентації щодо військової агресії росії, тероризму, наслідків Чорнобильської катастрофи, небезпечних явищ природного та техногенного характеру.

        Завершився відкритий День цивільного захисту із врученням Подяки директору  Яргорівської гімназії з початковою школою за цікавий та змістовно проведений захід.