Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2009 р.н. та молодших присвячений пам’яті Воїнів України

18.02.2023 у м.Монастириська відбувся відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2009 р.н. та молодших присвячений пам’яті Воїнів України. У ньому взяли участь 4 команди: Тернопільська ОДЮСШ, Івано-Франківська ДЮСШ №2, Монастириська ДЮСШ та ВК «Олімпія» ДЮСШ №2 м.Івано-Франківська. Ігри проводилися за коловою системою. Нагородження команд здійснили керівники Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради. У результаті змагання четверте місце дісталося Івано-Франківській ДЮСШ №2, а третю сходинку посіла команда Тернопільської ОДЮСШ. У фінальному матчі за перше місце під час запеклої боротьби дівчата Монастириської ДЮСШ поступилися більш досвідченому супернику ВК «Олімпія», який є неодноразовим учасником чемпіонату України з волейболу.

За сприяння Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради усі команди отримали солодкі подарунки, а тріада переможців була нагороджена кубками, медалями та похвальними грамотами. Також серед усіх команд було обрано найкращих гравців, яких було окремо відзначено пам’ятними статуетками.

Хоч нашими вихованкам і не вдалося вибороти золото, протягом турніру вони змогли продемонструвати неабияку майстерність та отримати важливий досвід на майбутнє.