Інформація щодо постачання природного газу в закладах освіти громади

Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради надає роз’яснення щодо постачання природного газу в закладах освіти громади, в т.ч. ЗДО «Казка»

10.08.2021  було оголошено відкриті торги для закупівлі природного газу, в якому взяли участь 5 учасників. Проте, жоден з учасників не погодився підписати договір на постачання природного  газу по ціні виграного тендеру, тому тендер було відмінено.

28.09.2021 було оголошено нову закупівлю природного газу. Поки тривала тендерна процедура, ціна газу на ринку зросла до 41 000-46 000 грн. за 1 тис. м3 (змінювалася кожного дня). Не було подано жодної пропозиції від учасників і тендер був визнаний таким, що не відбувся.

Після підписання меморандуму,  про можливість укладення договору з  ГК «Нафтогаз Трейдинг» управління одне з перших подало пакет документів для закупівлі природного газу. Станом на 25.10.2021р. документи перебувають на розгляді вищевказаної компанії.

Управлінням була проведена кропітка робота для виходу з цієї кризової ситуації та робиться  все можливе для забезпечення газом закладів освіти!